• Digitálny žiak
            • 21. 8. 2023
            • V sobotu 30. 9. je posledný deň na registráciu žiakov do projektu Digitálny žiak.

Termín registrácie je pre žiakov ZŠ predĺžený do 30. 9. 2023. Viac informácií tu: registrácia

Projekt Digitálny žiak je zameraný na podporu rozvoja digitálnych zručností slovenských žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia.

• Farebné leto 2023
            • 25. 8. 2023
            • Leto je čas, kedy sa oddychuje, objavuje, spoznáva a získavajú sa nové priateľstvá. Aj tento rok sme sa zišli partia Nešporákov a dva týždne z letných prázdnin sme strávili spolu v škole v našom letnom školskom tábore. Zažili sme kopu skvelých zážitkov a nových skúseností. Navštívili sme Divadlo Viola, kde sme sa na chvíľu stali bábkohercami, v Ekoparku Holá Hora sme spoznávali rôzne druhy vtákov a zvierat a v Krajskom múzeu zasa históriu Prešova. Nechýbala ani zábava vo Fundilande medzi trampolínami a šmýkačkami. V športovom areáli Lanové centrum sme zažili aj trocha adrenalínu pri športovej aktivite s názvom Hľadanie pokladu.

V horúcich dňoch sme sa schladili v našom školskom bazéne a nesmela chýbať zmrzlina a sladká odmena. A na záver chceme všetkým odkázať, že to bolo super leto v škole.
              Ďakujeme p. vychovávateľkám, p. asistentkám a p. učiteľkám za ich starostlivosť.

D. Jankovichová a deti.